piątek, 5 listopada 2010

Zamówienia... zamówienia...

Dziś pokażę Wam kilka drobiazgów z zapałek wykonanych na zamówienie, takich już moich starszych prac:)


Pierwsze - pudełeczko dla Pikuslawa. Wymiary: ok. 10x10x5.5 cm. 
Za zdjęcie dziękuję Pikuslawowi.

 Szkatułka dla Dariusza, a właściwie jego żony ^^ środek pudełeczka wyłożony miękką tkaniną atłasową (pierwszy raz wnętrze pudełka okładałam tkaniną i muszę przyznać, że było to dość skomplikowane, ale po niewielkich przygodach udało się). Zamawiający życzył sobie, aby pudełko miało odcień mahoniowy, jednak taki był chyba tylko napisany na puszce z bejcą :D no i wyszedł taki raczej czerwonawy kolorek.
wymiary: ok. 13x8,5x8 cm.
Zdjęcia zrobione przez zamawiającego, dziękuję.

 Bliźniacze ramki - tutaj lekko puściłam wodze fantazji ;D w zasadzie miałam tylko powiedziane, że mają być zrobione dwie rameczki na zdjęcia, które mają być swoimi odbiciami, wielkość, to czy ramki mają "stać" krótszym czy dłuższym bokiem no i napisy. Reszta należała do mnie.
I wymyśliło mi się, że będą takie dość geometryczne, ale żeby nie było zbyt surowo dodałam motyw z kwiatkami, wypalany. Po złożeniu obu ramek (tak jak są na zdjęciu ułożone) kwiaty pasują do siebie i tworzą jeden mini obrazek. Dodatkowo ociepliłam ramki dwoma kolorami bejcy: ciemny dąb + sosna złocista. Zdjęcia są wsuwane od góry.

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...