piątek, 19 lipca 2013

Szydełkowo :)

     Dziś chciałabym Wam szybciutko pokazać udzierg zrobiony jeszcze przed pobytem w szpitalu, a później drugi, skończony kilka chwil temu ;) na pierwszy rzut kociak... takie już u mnie były, o TU.
Starałam się, by było widać, iż jest to stuprocentowa kobieta (mimo niebieskiego koloru), stąd koralikowy kwiatuszek na główce no i mini spódniczka ;) na biustonosz jakoś się nie zdecydowałam ;D ostatnie zdjęcie z towarzyszącą dłonią pokazuje mniej więcej jakiej wielkości jest kocinka :)

********************
A to udzierg najnowszy, prosta serwetka zrobiona w ramach wykańczania kordonków :)
Pozdrawiam podglądaczy!

wtorek, 9 lipca 2013

Nieobecność

     Witam po dłuższej przerwie... dawno nic nie pisałam, wszystko przez pewne problemy, powiedzmy zdrowotne. Nie będę się tu rozpisywać i żalić co mi było. Powiem jedynie, że od 28 maja do 5 lipca bytowałam w szpitalu stąd tak długie milczenie. Szczęśliwie wszystko skończyło się pomyślnie :) 
     Chwilami w szpitalu wiało nudą i powiem Wam, że gdyby nie pociąg do robótek na drutach i szydełku byłoby naprawdę marnie. Przez te wszystkie dni spędzone na łóżku szpitalnym udziergałam nieco drobiazgów. Rodzinka dostarczała mi surowców więc nie mogłam narzekać ;) na początek była czapka dla chrześnicy, z elastycznej włóczki, o taka:
Doczekała się tjuningu w postaci zagięcia i kwiatków:
Przemiłe panie salowe ujrzawszy odzienie zapragnęły dla swych wnucząt podobnych czapek, w sumie wydziergałam ich chyba 6 sztuk... różniły się od siebie kolorami i rozmiarami:
Dla bratowej powstała chusta z bawełnianej włóczki Sonatka w soczystym pomarańczu...
Mam tylko jedno zdjęcie, na łóżku szpitalnym heh ;)
A i były też buciki dla niemowlaczków, takie jak już u mnie wcześniej widzieliście:
No i jeszcze jedna czapeczka prototyp, z uszkami :)
     Wybaczcie mi jakość zdjęć, wszystkie były cykane telefonem i w dodatku w sali, na której przyszło mi mieszkać ponad miesiąc :)  Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam tymi czapami ;)

Pozdrawiam!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...